4TEC - Всё для вашей безопасности @2014

Нове покоління мультистандартних зчитувачів U-Prox SmartLine

Опубликовано: 04.12.2018

Нове покоління мультистандартних зчитувачів U-Prox SmartLine

Компанія "Integration Technical Vision", український виробник систем охоронної сигналізації та СКУД, розпочала виробництво зчитувачів нового покоління SmartLine.

Універсальні зчитувачі серії SmartLine (SL) наділено можливістю програмування за допомогою додатку U-Prox Mobile ID, а також використовувати мобільні ідентифікатори U-Prox BLE ID як облікові дані в будь-якій системі контролю доступу. Тобто смартфон на базі Android та iOS тепер може слугувати ідентифікатором, що позбавляє користувачів носити окремі проксіміті карти, ключі тощо.

Взагалі зчитувачі Smartline підтримують ідентифікатори різних стандартів - U-Prox BLE ID по BLE та NFC, 125кГц (ASK, FSK) та 13.56 МГц (Mifare і Mifare Plus), а також мають мультистандартні вихідні інтерфейси, різні режими роботи по BLE (Bluetooth Low Energy) та роботу з шифрованими картками Mifare (закриті системи).

На сьогодні вже доступні до замовлення універсальні зчитувачі U-prox SL maxi

Ключові особливості та переваги зчитувача U-prox SL maxi:

ІДЕНТИФІКАТОРИ

  • Зчитувачі читають 125 кГц картки Em-Marine та інших виробників, картки Mifare та Mifare Plus в режимах безпеки SL1 і SL3, а також мобільні ідентифікатори U-Prox BLE ID по NFC та по BLE (регульована дальність до 15 м)

ПРОСТЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

  • Зчитувачі можуть бути підключеними до вже встановлених або нових систем контролю доступу.

ЛЕГКЕ НАЛАШТУВАННЯ

  • За допомогою безкоштовного мобільного додатку U-Prox Config виконується повне налаштування зчитувачів - починаючи від індикації й закінчуючи режимами шифрування. При цьому демонтовувати зчитувачі не потрібно.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ЗІ СМАРТФОНУ

  • Безкоштовний мобільний додаток U-Prox Mobile ID призначено для отримання, зберігання і передавання мобільного ідентифікатору U-Prox BLE ID між зчитувачами та смартфоном.

U-PROX BLE ID

  • Цифровий персональний ідентифікатор. Обробляється і зберігається в смартфоні користувача в додатку U-Prox Mobile ID. За допомогою NFC і BLE може передаватися між зчитувачем і смартфоном.

ЗРУЧНІСТЬ

  • Єдині зчитувачі, що вирішують безліч завдань - заміни карток на ідентифікатор в смартфоні, близької ідентифікації та ідентифікації на відстані (до 15м), використання різних стандартів ідентифікаторів, гнучкого налаштування зі смартфона.

ДИЗАЙН

  • Зчитувачі мають клас захисту IP65 та температурні режими роботи від -40 до +60 oC. Зручно мотуються та мають привабливий і стильний вигляд.

ВИХІДНІ ІНТЕРФЕЙСИ

  • Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 бита, Wiegand auto, TouchMemory, RS-232 та RS PRO (шифрований)

ІНТЕГРАЦІЯ

  • Для інтеграції з різними системами використовуються протоколи RS-232 або RS PRO. Шифрований протокол RS PRO забезпечує безпечне налаштування всіх параметрів зчитувача.